Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys Βίλνιους απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο Ενέργειας και Τεχνολογίας της Λιθουανίας στο Βίλνιους. Το διαμέρισμα απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Vilnius Bus και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Vilnios st.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 1 χλμ. από το Παλάτι του Μεγάλου Δούκα της Λιθουανίας, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys απέχει μόλις 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Προεδρικό Παλάτι βρίσκεται σε απόσταση 18 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys Βίλνιους
House Of Nobles With Personal Terrace In Uzupis
Τιμή μόνο για κινητά

House Of Nobles With Personal Terrace In Uzupis

9.8
Εξαιρετικό 14 σχόλια
148 μ από το κατάλυμα
USD 116 USD 104
ανά νύχτα
Cosy Home Paupys
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Home Paupys

151 μ από το κατάλυμα
USD 95 USD 86
ανά νύχτα
Dora Apartment Uzupis
Τιμή μόνο για κινητά

Dora Apartment Uzupis

7.7
Καλό 48 σχόλια
179 μ από το κατάλυμα
USD 60 USD 54
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βίλνιους Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Vilnius Bus Station
    1,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys;
      Το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys βρίσκεται κοντά σε Angel of Uzupis.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys περιλαμβάνουν ΠΛατεία Καθεδρικού Ναού ΒίΛΝιους, Užupis Smithery Museum καθώς και Κρατικό Εβραϊκό Μουσείο Βίλνα Γκαόν.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys;
      Η διαμονή στο το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys κοστίζει 109€.
    • Στο το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys περιλαμβάνουν Uzupyne και Wolf's Garage και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βίλνιους Αεροδρόμιο
    7 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Vilnius Bus Station
    1,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious Luxury Apt W/River View/Terrace Paupys Βίλνιους

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο